“İyilik Kulübü” TRT 1 ekranlarında

Özel durumu olan çocukların dileklerini yerine getiren ‘İyilik Kulübü’ programı, Türkiye’nin her yerinden, hasta, travma geçirmiş, savaş mağduru, yetim/öksüz, şehit veya gazi yakını çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefliyor. ‘İyilik Kulübü’ yeni sezonda TRT 1 ekranlarında olmaya devam edecek. Programın İletişim Sorumlusu Gözde Özel, derneğimizi ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Parin Yakupyan ve İletişim Koordinatörümüz Birçin Öztınaz ile görüştü.

Her bölümünde bir özel çocuğun hayalini gerçekleştiren ‘İyilik Kulübü’nde amaç, çocukların sadece dileğini gerçekleştirmek değil. Onlara, yaşamak zorunda kaldıkları zorlukları unutturacak, hayatlarında fark yaratacak ve belki yıllar sonra bile hatırladıklarında mutlu olacakları bir gün geçirtmek ve anı bırakmak.

Çocukların dileklerine göre üzerinde düşünülmüş ve uzman görüşü alınarak tasarlanmış dilek konseptleri oluşturulan program, iki kişilik bir ekip tarafından sunuluyor. Ekip ruhu ve sosyal sorumluluk bilinciyle büyük bir emekle hazırlanan programın ekran yüzleri ise Işık Yönt ve Ömer Fırat Köker…

Saudade Film yapımcılığında hazırlanan ‘İyilik Kulübü’nün proje tasarımı aynı zamanda programın yapımcısı olan Emir Külal Haznevi’ye ait. Yönetmen koltuğunda Emrah Tellioğlu’nun olduğu programın editörü ise çocuk kitaplarıyla tanınan Melih Tuğtağ.

Başvurular için; www.iyilikkulubu.tv

Whatsapp başvuru numarası; 0553 927 25 21