Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Otizm Farkındalık Seminerimiz Gerçekleşti

Otizmli bireylerin polis ile daha etkin iletişim kurabilmesi adına düzenlediğimiz farkındalık semineri 21 Ocak Cuma günü Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleşti.

Geçtiğimiz haftalarda Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştirmiş, otizmli bireylerin sosyal hayatta yaşadığı sorunlara değinmiştik. Konuya hassasiyet ile ilgi gösteren Şişli Emniyet Müdürümüz Sn. Özay KAYHAN, bu konuda toplumun her kademesine görev düştüğünü belirterek kendilerinin de mümkün olan her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söylemişlerdi.

Bu amaçla, otizmli bireylerin polis ile daha etkin iletişim kurabilmesi adına düzenlediğimiz farkındalık semineri 21 Ocak Cuma günü Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleşti. Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden 150’ye yakın emniyet teşkilatı mensubunun yoğun ilgi göstererek katılması bizleri son derece mutlu etti.

ÖÇED Başkanı Parin YAKUPYAN ve Algı Özel Eğitim Kurum Müdürü Cihan BAYAR’ın konuşmacı olduğu bir saatlik seminerden sonra Şişli

Emniyet Müdürümüz Sn. Özay KAYHAN takdim ettiği plaketlerle bizi onurlandırdı. Başta Şişli Emniyet Müdürümüz Sn. Özay KAYHAN olmak üzere, seminerimizin gerçekleşmesine destek veren emniyet teşkilatı yetkililerine ve katılım gösteren tüm polislerimize çok teşekkür ederiz.