İBS Anne Ve Çocuk Fuarı Başladı

Türkiye’nin güvenilir ve alanının önde gelen etkinliklerden olan İBS Anne ve Çocuk Fuarı (İBS), renkli ve sürprizi çok içeriği ile İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı. Bu yıl 6’ncısı yapılan ve 17 Aralık tarihine kadar devam edecek aile festivali İBS’nin 2017 teması ise ’Kahramanım Annem’ olarak belirlendi. Her sene çok sayıda ebeveyn ve çocuğun yoğun ilgi gösterdiği ve eğlenceli etkinliklerin yer aldığı İBS’nin bu yıl içeriği ise önceki yıllardan daha yoğun ve dolu olduğu vurgulandı. Fuarda 3 gün boyunca sergiler, atölye çalışmaları, sohbet buluşmaları ve yarışmalar gibi etkinlikler yer alacak. Ayrıca ebeveynlik halleri ve çocuğa yönelik yaklaşımları ile fark oluşturan pek çok ünlü anne ile uzman da fuar kapsamında yer alıyor.

17 Aralık’a kadar ünlü anneler ve doktorlar fuarda
Fuar, sohbet buluşmaları bölümünde bugünden itibaren 3 gün boyunca ünlü anneleri ve doktorları ağırlayacak. Kısa bir süre önce anne olan Akasya Asıltürkmen, ikinci defa anne olan Ceyda Düvenci, ikiz çocuk annesi Derya Özel, bir kız çocuk sahibi Ayşe Arman ebeveynlere hem deneyimlerini anlatacak hem de sorulara cevap veriyor olacak. İBS Sohbet buluşmalarının dikkat çekici uzmanları ise şöyle: Dr. Gökhan Mamur, Dr. Sema Demir, Dr. Aykut Coşkun, Dr. Elif Çakır, Pedegog Melek Kılıç, Uzman Psikolog Elif Saygın, Klinik Psikolog Yrd. Doktor Başak Demiriz ve Doktor Cevahir Tekcan.

Markalardan hediye ve indirim
Festivalin en ’koşturmacalı’ bölümünü ise ’Hazine Avı Yarışmaları’ oluşturuyor. Ebeveynlerin ve çocukların başrolünde olduğu eğlenceli yarışmaların kazananlarını ise, puset, oto-koltuğu, bebek yatağı, hijyen malzemeleri, oyuncak ve kıyafetlerden oluşan hediyeler veriliyor. Fuarda Türkiye’nin güvenilir anne bebek çocuk markaları hem en yeni ürün ve hizmetlerini ebeveynlere tanıtacak hem de uyguladıkları festivale özel indirimlerle aile bütçesine katkıda bulunacak.